Den a noc na farmě

Všichni z nás si asi umí představit jak vypadá takový běžný den na farmě. Mírumilovná farma, která leží uprostřed ničeho, tudíž když si vychutnáváte ten venkovský klid, musíte se zamyslet nad tím, zda náhodou ve městech už třeba nedošlo k invazi mimozemšťanů a kdy asi zavítají i k vám, farma se ctí pohostinným duchem přeci! Když padne večer a vy oddechujete po dalším náročném dni plným práce, zamýšlíte se nad tím zda někdy doděláte všechnu tu práci nebo práce dodělá vás, nemůžete potlačit myšlenky na všechny ty podivnosti, kterých jste si všimli. Proč ten strašák vypadá každým dnem hůř jak vy, zda v hnojivu na dýně nejsou steroidy, červené skvrny, divné zvuky, prakticky trpíte pocitem, že v noci se na vaší farmě odehrává divoká párty a vás nikdo nepozval. S ukřivděným pocitem, že není nikdo, kdo by ocenil jak skvělý jste bavič a tanečník, kdy vaše klouby skřípou do rytmu hudby jdete spát a necháváte farmu plně pokrýt tmou.

Ale co když to nejsou jen pocity? Málokdo ví, co se na farmách odehrává v noci.


S padlou nocí, kdy vše pokryje tma a chlad se probouzí věci, které by se probouzet neměli.

Strašák, který vypadá zbědovaně odhazuje svůj denní plášť a v noci se mění v krvelačnou bestii obřích rozměrů. Jakoby mu samotná noc a měsíc vdechly nový život. Vcelku na první pohled nevinný záhon s dýněmi se probouzí s padlou nocí k životu. Někomu by mohly přijít takové dýně i roztomilé, ale jejich ostré zuby, lstivý pohled a živé stonky vám značí, že vás zrovna nečekají hodiny přátelské debaty a her.
Celá farma ožívá, mění se v děsivou scénu a já se ptám, co když i vaše zahrady, pole, záhony se v noci mění v něco nadmíru děsivého a všechny ty divné zvuky nejsou jen výplod fantazie?

Štětec

Radek, Terka, Alena, klárka

Galerie

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *