Masožravky

Kdo by nemiloval květiny! Krásně voní, jsou svojí barevností a tvary pastvou pro oči, pohled na ně vám dělá radost. Práce na zahrádce je nedílnou součástí našich životů. Dáváme zahradám nový nádech, život a osobnost. Je

diný, kdo tyto chvíle neprožívá radostně jsou vaše klouby, ruce, záda, trpělivost a okolní lidé, které sužuje závist, protože jim nepřežije ani kaktus. Ale co s tím? Jak ochránit svoji zahradu? Přišli jsme s inovativním řešením jak ochránit zahrady.

 Představujeme vám masožravky! 

Nedejte se zmást jejich roztomilým vzhledem, jsou to pěkné potvůrky. 

Třeba takový Hrb Hrb. Je to kápo celé bandy. Je drsný, zlý, neo

blomný, rád škodí a velmi rád ubližuje lidem. S nikým ani s ničím se nesere a je hned se vším hotový. Hrb Hrb je prostě zlomyslný parchant. Avšak i ty největší parchanti mají své slabiny, Hrb Hrb miluje dortíky.

Za to Herbert toho moc nenamluví. Po většinu času se tváří drsně, avšak pravdou je, že ho jeho práce pěkně sere. Je to květinový veterán a nejradši by šel na odpočinek. I na staré stonky však dokáže být velmi mrštný a má perfektní reakce. Jeho slabinou jsou vrzající stonky, které dokáží prozradit jakoukoliv operaci.

Klystýr je tak trochu kretén. Je to mládě, má samé hlou

pé nápady, drsné řeči a každou akci něčím posere. Na jeho obhajobu má neskutečný apetit a každou oběť si velmi dlouho vychutnává, čím víc krve tím lepší. Jeden by se až bál o jeho duševní zdraví. Klystýrovo slabinou je strach a taky mezizubní kámen.

Tereza Marková

Galerie

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *