Prdelkový démon

Prdelkový démon pochází z řad Nightwalkerů. Už od mala však musel bojovat o přízeň a svoje místo. Narodil se trochu jiný než jeho vrstevníci. První odlišností bylo jeho zbarvení. Modré a fialové zbarvení bylo nezvyklé a ojedinělé, což mu způsobovalo velké problémy.

Největší potíž a nejtěžší fakt pro něj byl jeho neskutečně boží zadek! Závist na jeho fešné pozadí velmi rostla a musel snášet ponižování. Popravdě kdo by nechtěl mít boží zadek.

Jenže jak to tak bývá, tak právě jeho odlišnost mu byla spíše přínosem. Nejen, že to všechno ponižování a výsměch v něm vzbudily smutek, ale hlavně obrovské odhodlání ukázat, co vše dokáže. A taky že se mu povedlo. Stal se jediným Nightwalkerem, kterého každý zná jeho jménem. Našel v odlišnosti sílu a zalíbení a statečně si vydobil své místo. Troufáme si říct, že krom závisti některých jedinců si z něj spousty dalších sedli na prdel. A jaké z toho plyne ponaučení krom toho, že být jiný neznamená být automaticky špatný? Nosme své boží zadky hrdě jako dnes náš Prdelkový démon!

Dračí duo

Radek a Darya

Galerie

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *