Nábor

Stále hledáme nové tváře do našeho videoherního týmu. Jsme velmi ambiciózní tým všech možných kreativců, specialistů a hlavně špiček ve svém oboru. 

Panuje u nás přátelská atmosféra a dobrá nálada. Máme sice dosti pružnou pracovní dobu, ale při plnění úkolů očekáváme zodpovědnost, samostatnost a plné nasazení. Nabízíme možnost osobního rozvoje ve velmi rychle se rozvíjejícím vývojářském studiu, kde si nejen s kolegy, ale i se šéfy, zajdeme po těžkém pracovním dnu na pivo. Práce je hodně, proto hledáme nové posily, které nám jí pomohou dokončit. Pro hry které vyvíjíme hledáme jak úplné začátečníky, tak ostřílené veterány. Zaučení nováčků je u nás samozřejmostí. 

Při hraní her si člověk užije kopu srandy, ale ta vydrží jen do závěrečných titulků. Pokud ale tvoříš s partou suprových lidí, tak na ti garantuju, že na to jen tak nezapomeneš. Baví tě kreslit? Umíš kloudně sestavit pár vět? Umíš 3D modelovat nebo programovat? Nabízíme možnost pracovat v mladém kolektivu, který bere svou práci vážně, ale sám sebe už tolik ne. Pokud máš chuť tvořit, lásku k RPG a odvahu vyzkoušet něco nového, neváhej a vyplň náš náborový formulář, nebo nám prostě pošli e-mail.

Základní předpoklady

Při práci na projektu očekáváme kreativitu, spolehlivost, schopnost dodržovat uzávěrky, samostatnost a týmového ducha.

Momentálně pracujeme na dobrovolnické bázi. Komunikujeme přes online přes aplikaci Discord nebo na Messengeru. 

Praxe

Získáš nové zkušenosti v kreativním průmyslu

Kreativita

Máš možnost se aktivně podílet na tvorbě videoherního světa a přidávat vlastí návrhy.

Tým

Budeš součástí společnosti lidí, kteří jsou odborníky ve svém oboru.

Spolupráce

Možnost navázání spolupráce pro další projekty podobného ražení.

Přejít nahoru