Nebyla nalezena žádná událost!

Datum

Říj 31 2020
Expired!

Čas

9:00 - 20:00

Cena

300.00Kč

GamerPie

O FESTIVALU

První herní festival v České republice, co si rád hraje a myslí to vážně!

    

Koláč plný příběhů

Příběhy ve hrách se rozrostly do takové míry, že se staly základním kamenem pro mnoho z nich. I tyto příběhy mají příběhy o svém vzniku. A ti, kteří jim vdechli život, mají také co vyprávět. Přisuňte židle a vyslechněte legendy čtvrtého ročníku festivalu Gamer Pie!

Za sedmero koláči

Od roku 2016 fungujeme jako 1. český herní festival. Jsme nezávislá skupina lidí a snažíme se pro vás pravidelně vytvářet přátelskou, zajímavou atmosféru. Takovou, za kterou se budete rádi vracet.

Náplň našeho herního koláče obsahuje plno tematických přednášek, workshopů, diskuzí, vědomostních soutěží, galerijních výstav, historických ukázek, technologických instalací a mnoho dalšího! Na vlastní oči se můžete přesvědčit, jak se herní svět vyvíjí. Ať už jde o průmysl, komunitu, vliv v kultuře, či umění.

Českých herních festivalů je akutní nedostatek, tudíž je naším cílem zaplnit ono vakuum. Herní tématika je různorodou záležitostí, kterou my s radostí podporujeme. Ať jste skalní fanoušek, nebo jste si k hernímu médiu přičuchli jen z dálky, jste u nás vítáni!

Událost je ukončena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru