Maker Faire Brno 2023

Úžasný zážitek z MakerFaire Brno 2023: Výstava modelů a Pokémon Paintzone

 

V srdci technologie, inovace a kreativity, které každoročně přináší MakerFaire Brno, se náš tým letos zúčastnil s výjimečnou expozicí, která přitahovala zvídavé

 pohledy návštěvníků všech věkových kategorií. MakerFaire, známý svým

 bohatým spektrem vystavovatelů, workshopů a přednášek, byl pro náš tým nejen příležitostí ukázat naše nejnovější modely, ale také platformou pro sdílení naší vášně pro technologie a kreativitu s

 širší komunitou.

Expozice modelů, které ožívají

V centru našeho stánku stály naše nejnovější modely, které jsme s hrdostí prezentovali. Každý model byl výsledkem měsíců práce, pečlivého plánování a nekonečné kreativity našeho týmu. Návštěvníci měli možnost se zblízka podívat na komplexní detaily a dozvědět se více o procesu jejich vzniku, což pro mnohé představovalo fascinující vhled do světa modelářství.

Pokémon Paintzone: Kde se umění setkává s fantazií

Jednou z nejatraktivnějších částí našeho stánku byla bezpochyby naše Paintzone, kde jsme dali návštěvníkům možnost vyzkoušet si malování na modely postaviček Pokémonů. S výběrem mezi oblíbenými Charmanderem a Squirtlem se stánek rychle stal oblíbeným místem pro rodiny s dětmi, stejně jako pro dospělé fanoušky Pokémonů, kteří chtěli na chvíli zapomenout na všední starosti a ponořit se do světa fantazie.

Tato interaktivní část našeho stánku nejen přinesla úsměvy na tváře návštěvníků, ale také zdůraznila důležitost kreativity a umění v technologickém světě. V každém, kdo vzal štětec do ruky, jsme viděli jiskření fantazie a radost z možnosti vytvořit si vlastní, jedinečnou postavičku.

Sdílení naší vášně

Účast na MakerFaire Brno 2023 byla pro nás nejen příležitostí ukázat naše práce, ale také sdílet naši vášně pro modelářství, technologie a umění s komunitou, která oceňuje inovace a kreativitu. Jsme vděční za každý rozhovor, smích a moment sdílený s návštěvníky našeho stánku.

Děkujeme všem, kdo nás přišli podpořit, a těšíme se na další příležitost setkat se s vámi na akcích, které propojují lidi s podobnými zájmy a otevírají dveře k novým možnostem. Až do příště, nechte svou kreativitu kvést a nikdy nezapomeňte, že magie se skrývá v každém z nás.

Galerie

Video z akce

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru