Maker Faire Praha 2023

Úžasný zážitek z Maker Faire Praha 2023

Kde Tvořivost Setkává Inovace

Maker Faire, známý jako největší “Show (and Tell)” na světě, je 

oslavou umění, řemesel, inženýrství, vědeckých projektů a DIY mindsetu. Pražský ročník 2023

 nebyl výjimkou a přinesl s sebou nával kreativity a inovace, který překonal očekávání návštěvníků i vystavovatelů. Mezi mnoha fascinujícími expozicemi, které se na akci představily, vynikal jeden stánek zvláště – našeho týmu, který předvedl nejen svou vášeň pro modelářství, ale i pro sdílení této vášně s komunitou.

 

Sdílení Vášně pro Modelářství

Naším hlavním cílem na Maker Faire Praha 2023 bylo ukázat, že modelářství je více než jen hobby; je to umění, které vyžaduje preciznost, trpělivost a kreativitu. Vystavili jsme širokou škálu našich modelů, od historických létajících strojů po futuristické koncepty, které zobrazují naši technickou zručnost a nekonečnou fantazii.

Ale nezastavili jsme se jen u vystavování. Chtěli jsme, aby návštěvníci Maker Faire nejen obdivovali naše dílo, ale také se zapojili. A tak jsme přišli s unikátní příležitostí: „Namaluj si svůj model“. Tato interaktivní stanice umožnila zájemcům přijít, vybrat si jeden z předpřipravených modelů a pod naším dohledem ho namalovat.

Namaluj Si Svůj Model: Interaktivní Zážitek

Tato nově zavedená část našeho stánku byla hit. Děti i dospělí s radostí přijímali štětce a barvy, aby na modely vdechli vlastní život. Nešlo jen o malování; bylo to o sdílení příběhů, technik a tipů, které dělají z modelářství tak fascinující oblast. Náš tým byl po ruce, aby poskytl odborné rady, podpořil kreativní výraz a pomohl každému návštěvníku vytvořit něco, na co mohou být hrdí.

Více než Jen Výstava

Maker Faire Praha 2023 nebyla jen o vystavování; byla o sdílení, učení a inspiraci. Náš stánek, stejně jako celá akce, dokázal, že když se technologie, kreativita a komunita spojí, možnosti jsou nekonečné. Jsme hrdí, že jsme byli součástí této kreativní exploze, a už se nemůžeme dočkat, co přinese příští rok.

Maker Faire je více než jen festival; je to hnutí. A my jsme vděční za příležitost být jeho součástí a sdílet naši vášeň pro modelářství s tak rozmanitou a nadšenou komunitou. Děkujeme všem, kteří přišli na náš stánek, za jejich zvědavost, nadšení a za to, že společně s námi tvořili nezapomenutelné vzpomínky.

Na shledanou na Maker Faire Praha 2024!

Galerie

Video z akce

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru